O NAS

Ryszard Wachowski

Trener sportu w specjalności pływanie, starszy Trener Total Immersion, instruktor PFI Aqua Baby, wychowanek sekcji pływackiej WKS Flota Gdynia.

Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Gdyni. Potrafię zbudować odpowiednią relację z każdym ze swoich uczniów, opierając ją na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Nie waham się podejmowania wyzwań zarówno w nauczaniu osób, które odczuwają traumatyczny lęk przed wodą, jak i utalentowanych pływaków. Potrafię uważnie i cierpliwie słuchać.

Elastycznie dobieram metody nauczania, aby skutecznie, efektywnie i odpowiedzialnie realizować postawione mi cele. Jestem również trenerem dla samego siebie. Aktywnie uczestniczę w szkoleniach, warsztatach, doskonalę technikę oraz zgłębiam nowe trendy w pływaniu. Bogatą wiedzę praktyczną i teoretyczną wykorzystuję w nauczaniu zarówno podstaw pływania jak i doskonaleniu techniki zaawansowanych pływaków. 

KONTAKT :

e-mail: biuro@strefa-plywania.pl; tel.: +48 695 621 268

Monika Michałowska

Ambasadorka Total Immersion, instruktorka pływania (umiejętności potwierdzone uprawnieniami wydanymi przez AWFiS w Gdańsku).

Od urodzenia uwielbiam wodę i wszelkie sporty wodne, chyba z wzajemnością. Odkąd kilka lat temu odkryłam metodę Total Immersion nie chcę już pływać inaczej, a swój zachwyt nad takim świadomym i bezwysiłkowym pływaniem przekazuję dalej kiedy tylko mam okazję. Skuteczność metody TI potwierdził srebrny medal w kategorii wiekowej, zdobyty podczas mojego pierwszego w życiu startu w zawodach na wodach otwartych. Był to BCT Gdynia Marathon 2014, rozegrany na wodach Zatoki Gdańskiej, na dystansie 2950 m.

Bardzo lubię pracować z ludźmi dorosłymi, świadomymi swoich lęków, ograniczeń oraz celów, które chcą osiągnąć. Pomagam im dotrzeć tam dokąd sobie zaplanowali, niezależnie od tego czy na końcu tej drogi jest osobista satysfakcja z przełamania wstydu bądź lęku, zdany egzamin sprawnościowy,otrzymanie pracy marzeń, czy może pierwszy start w triathlonie.

Uważam, że na naukę pływania nigdy nie jest zbyt późno, zwłaszcza przy wszechobecnym, siedzącym trybie życia, choć wiem, że wielu dorosłych przed rozpoczęciem tej przygody powstrzymuje wstyd i skrępowanie (Bo przecież nie będę się uczył(a) pływać razem z kilkuletnimi dziećmi?).

Nie ma się czego wstydzić, nikt się nie będzie śmiał – będę Twoim partnerem przy naszym wspólnym projekcie PŁYWANIE. Będę z Tobą w wodzie, jeśli tego właśnie będziesz potrzebować. Będę się bacznie przyglądać z nad niecki basenu aby skutecznie korygować wszelkie błędy techniczne. Będę zawsze obok aby wspierać i odpowiadać na Twoje pytania.

Jeśli jesteś gotowa/y aby zacząć daj mi znać.

KONTAKT :

e-mail: monika@strefa-plywania.pl; tel.: +48 737 453 893

Partnerzy Strefy Pływania:

Opracowanie wizualne strony MCI Studios

adminO NAS